? Jak zostać królem / The King’s Speech (2010) Napisy PL Online | OnlinezaDarmo.pl - Filmy, seriale, programy telewizyjne online za darmo
Login | Zarejestruj sie
Zapomniałeś hasła?

Has�o zostanie wys�ane na podany przy rejestracji adres mailowy.

Jak zostać królem / The King’s Speech (2010) Napisy PLDownloadOglądaj bez limitów

Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po szokującej abdykacji Edwarda VIII książę Albert musi, mimo wielkich oporów, zasiąść na tronie Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest dla niego… problem z wysławianiem się. Jedyną osobą, która może pomóc Jerzemu w odnalezieniu własnego głosu i stawieniu czoła groźbie inwazji hitlerowskiej, okazuje się australijski specjalista o wielce nieortodoksyjnych metodach pracy nad wymową. Wkrótce rodzi się przyjaźń, która odmieni życie dwóch niezwykłych ludzi i zadecyduje o losach największej z wojen.

Ogl�daj bez limit�w

Polowanie na czarownice / Season of the Witch (2011) Napisy PL
Och, życie / Life as We Know It (2010) Napisy PL
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Comments

Skomentuj
  1. 30 wrz 11 at 6:42am

    This web site is really a stroll-by way of for all the information you needed about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and also you’ll undoubtedly discover it.

  2. 05 paź 11 at 5:39pm

    I simply want to mention I am just beginner to weblog and honestly loved you’re web-site. Almost certainly I’m likely to bookmark your website . You amazingly come with good posts. Thanks for revealing your web site.