? Krew z krwi odcinek 1 Online | OnlinezaDarmo.pl - Filmy, seriale, programy telewizyjne online za darmo
Login | Zarejestruj sie
Zapomniałeś hasła?

Has�o zostanie wys�ane na podany przy rejestracji adres mailowy.

Krew z krwi odcinek 1DownloadOglądaj bez limitów

Odcinek rozpoczyna się od zwyczajnego poranka w domu Majewskich. Carmen – córka wpływowego gangstera Andrzeja Roty i żona przemytnika Marka Majewskiego – robi kanapki dla dzieci: Franka, Natalii i małego Borysa. A później jedzie na spotkanie z matką i siostrą – Marleną – która już za kilka dni ma zostać mężatką. Szybko pojawiają się jednak problemy. Mąż Carmen – Marek – kontaktuje się ze wspólnikami: Stefanem Kozłowskim i Wiktorem, swoim szwagrem. Wszyscy trzej specjalizują się w przemycie papierosów, jednak to nie zaspokaja ambicji młodego Roty. Wiktor zabiera kolegów do szklarni pod Gdynią, gdzie znajduje się duży transport narkotyków. Rota twierdzi, że to haszysz – a właściciele „towaru” siedzą w więzieniu. Jego słowa są jednak kłamstwem. „Haszysz” okazuje się heroiną. A w szklarni zjawiają się ludzie Antona – szefa konkurencyjnego gangu z Ukrainy. Dochodzi do strzelaniny i Majewski zabija człowieka… Marek – razem ze wspólnikami – ukrywa skradziony towar na przystani, którą na co dzień prowadzi i wykorzystuje do przemytu. Jest wściekły na Wiktora za jego kłamstwa – i pewien, że Anton spróbuje się zemścić. Rota zapowiada jednak, że zaatakuje jako pierwszy. I planuje zabić gangstera w trakcie wesela siostry. Majewski jest w szoku. A gdy wraca do domu, czeka go kolejna „niespodzianka”. Carmen informuje męża, że została wezwana do szkoły Borysa: chłopiec wykradł broń ojca i próbował straszyć nią kolegów. Majewska jest przerażona – tym, jak świat mafii zmienia jej rodzinę. I grozi, że jeśli Marek nie zerwie z przemytem, ona zażąda rozwodu.

Z okazji ślubu Marleny i Janusza Wieczorka – awangardowego malarza – spotyka się cały mafijny klan Rotów. Beztroska zabawa szybko zamienia się jednak w dramat. Stefan przekazuje Wiktorowi broń, z której Rota planuje zastrzelić Antona. Młody gangster wymyka się z wesela – i niemal od razu wpada w ręce policji. A Kozłowski, gdy dowiaduje się o aresztowaniu, od razu podejrzewa zdradę. Stefan oskarża Marka o to, że jest donosicielem i między mężczyznami dochodzi do ostrej bójki. Kozłowski uspokaja się dopiero po interwencji Luthera – ochroniarza i prawej ręki Andrzeja Roty. Kiedy wesele dobiega końca, Carmen i Marek rozmawiają na plaży. Majewski zapowiada, że spełni prośbę żony i zerwie z dotychczasowym życiem. Oboje muszą jednak wyjechać z dziećmi z Gdyni, w tajemnicy przed rodziną.

Następnego dnia, gdy Marek wychodzi z Borysem z domu, na ulicy pojawia się zamaskowany motocyklista z bronią. Majewski, ciężko postrzelony, upada na ziemię i traci przytomność.

Krew z krwi odcinek 2
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Comments are closed on this post.